Item No: OL1V1QJLA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
$2.26



Item No: OL1V1QJLA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.