Item No: OLN2RCUJ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 26g |
$0.97





Item No: OLN2RCUJ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Style | Nsb00042 |
| Color | Gold |
| Option | White |
You must be logged in to post a review.
Price range: $1.47 through $1.57





Item No: OLK18PJ9
| Color | Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Option | Blue Palm, Red 3D, Green Palm, Green Wings |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$1.48





Item No: OL1NGPR6U
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Style | Nsb00040 |
| Color | Gold |
| Option | Nsb00039 White K Color, Gold 2, Nsb00054 White K2 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.