Item No: OLO1P5W4
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 17g |
$0.63



Item No: OLO1P5W4
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.