Item No: OL165L9CR
| Style | Vacation |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular, Geometric |
| Material | natural stone, Crystal |
| Occasion | Holiday, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 42g |
$1.22














Item No: OL165L9CR
| Style | Vacation |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular, Geometric |
| Material | natural stone, Crystal |
| Occasion | Holiday, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 42g |
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Option | Pink Crystal Gravel Necklace, Green Aventurine Gravel Necklace, Green Snow Gravel Necklace, Blue Pine Gravel Necklace, White-Barked Pine Gravel Necklace, Red Crystal Gravel Necklace, Amethyst Gravel Necklace, Black Agate Gravel Necklace, Yellow Tiger Eyes Gravel Necklace, Blue Gravel Necklace, Green-Blue Gravel Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.