Item No: OL1W5WX43
| Craft | Enamel |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Wings |
| Material | Copper |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 8g |
Price range: $2.01 through $3.46









Item No: OL1W5WX43
| Craft | Enamel |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Wings |
| Material | Copper |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | S94134, S94135, S94137, S94138, S94139, S94136 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.