Item No: OL14MPPGF
| Color | Multicolor, Gold |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 12g |
Price range: $1.49 through $2.82



































































Item No: OL14MPPGF
| Color | Multicolor, Gold |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | BXL0147-1, BXL0147-31, BXL0147-30, BXL0147-46, BXL0147-43, BXL0147-29, BXL0147-45, BXL0147-47, BXL0147-44, BXL0147-48, BXL0147-28, BXL0147-54, BXL0147-52, BXL0147-25, BXL0147-27, BXL0147-51, BXL0147-53, BXL0147-26, BXL0147-24, BXL0147-61, BXL0147-62, BXL0147-33, BXL0147-49, BXL0147-42, BXL0147-38, BXL0147-50, BXL0147-63, BXL0147-32, BXL0147-64, BXL0147-37, BXL0147-41, BXL0147-39, BXL0147-40, BXL0147-4, BXL0147-6, BXL0147-35, BXL0147-59, BXL0147-34, BXL0147-60, BXL0147-36, BXL0147-55, BXL0147-56, BXL0147-2, BXL0147-5, BXL0147–7, BXL0147-8, BXL0147-15, BXL0147-16, BXL0147-17, BXL0147-18, BXL0147-19, BXL0147-20, BXL0147-21, BXL0147-22, BXL0147-9, BXL0147-10, BXL0147-11, BXL0147-12, BXL0147-13, BXL0147-14, BXL0147-58, BXL0147-57, BXL0147-3, BXL0147-23 |
| Model | 18k |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.