Item No: OL1KL22NB
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
$0.63


![Heart-Shaped Earrings [Steel Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7c22a396cbd309685a628a1a8380c608-300x300.webp)
![Love Heart Stud Earrings [Steel Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-51350a78f7eb4d28be29ed1dfca192ad-300x300.webp)


![Heart-Shaped Earrings [Steel Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7c22a396cbd309685a628a1a8380c608-300x300.webp)
Item No: OL1KL22NB
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Heart-Shaped Stud Earrings-Gold, Love heart stud earrings-Gold, Heart-Shaped Earrings [Steel Color]], Love Heart Stud Earrings [Steel Color]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.