Item No: OL1M9H2AL
| Style | Vintage Style, Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 16g |
$1.38










Item No: OL1M9H2AL
| Style | Vintage Style, Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | U-shaped earrings, Chain round, C- Shaped Leaves, Sanzhu Festival Earrings, Triangle earrings, Multi-Bamboo round, Irregular Circle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.