Item No: OL1RW1VZY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
$1.51



Item No: OL1RW1VZY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Flower |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.