Item No: OLHLX8TE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 14g |
$2.07








Item No: OLHLX8TE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | BR154-1, BR154-2, BR154-3, BR154-4, BR154-5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.