Item No: OLQQEDGJ
| Craft | Gold Plated |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Alloy |
| Occasion | Street |
| Quantity | 6-Piece Set |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Weight | 28g |
Price range: $0.98 through $1.33










Item No: OLQQEDGJ
| Craft | Gold Plated |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Alloy |
| Occasion | Street |
| Quantity | 6-Piece Set |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | HS0033-1, HS0033-7, HS0033-2, HS0033-3, KME1256-06, KME1272-02, HS0033-5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.