Item No: OL11BPAL7
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$1.16



Item No: OL11BPAL7
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.