Item No: OLXENRQS
| Color | Rose Gold, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Butterfly |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
| F | 1.73 |
Price range: $0.60 through $1.11



















Item No: OLXENRQS
| Color | Rose Gold, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Butterfly |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
| F | 1.73 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold a, KC Gold 11056, White K, KC Gold A- 1119, White KA-1118, Rose Gold 9870, White K9871, KC Gold Eye Style a, White K Eye Style a, KC Gold U-Shaped A- 630, White K U-Shaped a, Imitation Gold A- 1357, White KA-1358, Light KC Gold A- 1125, White KA-1126, White KA-729 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.