Item No: OL1I3JMXP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 16g |
Price range: $4.04 through $4.54







Item No: OL1I3JMXP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Gold Style (with Biao), White Gold Color (with Biao), Anti-Oxidation Box + Gold Earrings, Anti-Oxidation Box + White Gold Color Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.