Item No: OLAUWU2M
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 2g |
Price range: $1.52 through $1.58





Item No: OLAUWU2M
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Gold, EGD0307 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.