Item No: OL8SM3EH
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | D-Shaped |
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Piercing jewelry, Nose Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $0.74 through $0.99









Item No: OL8SM3EH
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | D-Shaped |
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Piercing jewelry, Nose Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Black, Gold |
| Size | 0.8*8mm(1 Piece), 0.8*10mm(1 Piece) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.