Item No: OLW92U40
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 8g |
Price range: $2.91 through $3.88





Item No: OLW92U40
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Large Size, Small Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.