Item No: OLN4Q8TT
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Casual, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 16g |

















Reviews
There are no reviews yet.