Item No: OLKT4QXS
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 20g |
Price range: $1.14 through $2.71



















































































Item No: OLKT4QXS
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Model | E0010, E0118 Silver, E0118 Gold, E0175, E0062 Gold, E0297, E0133, E0146, E0353, E0354, E0036, E0068 Silver, E0068 Gold, E0366 Silver, E0366 Gold, E0245, E0075, E0076, E0085 Silver, E0085 Gold, E0091, E0094 Silver, E0094 Gold, E0084, E0216, E0063, E0092 Silver, E0092 Gold, E0064 Silver, E0064 Gold, E0360, E0361, E0149 Gold, E0200, E0149 Silver, E0273, E0139, E0208, E0227, E0034, E0116, E0334, E0339, E0335, E0021, E0256, E0298, E0307, E0350, E0028, E0257, E0308, E0349, E0299, E0104, E0207, E0206, E0223, E0109, E0315, E0316, E0252, E0253, E0015, E0024, E0035, E0347, E0348, E0269, E0270, E0317, E0040, E0090, E0321, E0046, E0362, E0363, E0033, E0343 |
| Option | CS0193 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.