Item No: OL1190MMN
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 5g |
$0.74





Item No: OL1190MMN
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Sterling silver needle-4775 |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.