Item No: OLZU8BSW
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 4g |
Price range: $0.42 through $0.57






























Item No: OLZU8BSW
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Rabbit (One)-Steel Color, Snake (One)-Steel Color, Love (One)-Steel Color, Umbrella (One)-Steel Color, Leaves (One)-Steel Color, Solid Heart (One)-Steel Color, T Shape (One)-Steel Color, U-Shaped (One)-Steel Color, Snake (One)-Gold, Gourd (One)-Steel Color, Lightning (One)-Steel Color, Love (One)-Gold, Umbrella (One)-Gold, Fishbone (One)-Steel Color, Leaves (One)-Gold, Triangle (One)-Gold, Solid Heart (One)-Gold/1.3*1.1cm, T Shape (One)-Gold, Rabbit (One)-Gold, U-Shaped (One)-Gold, Gourd (One)-Gold, Lightning (One)-Gold, Fishbone (One)-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.