Item No: OL52087G
| Style | Casual, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable, One Size |
| Classification | Adjustable Ring, Open Rings |
| Weight | 6g |
Price range: $0.52 through $0.89













Item No: OL52087G
| Style | Casual, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable, One Size |
| Classification | Adjustable Ring, Open Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 01 Light KC Gold 0531, 07 Light KC Gold 4053, 06 Light KC Gold X544, 15 KC Gold Leaves 6815, 08 White K0552, 03 Light KC Gold 2057, 10 White K 2074, 04 Light KC Gold 2061, 02 Light KC Gold S326, 09 White Ks213 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.