Item No: OL1PFALZC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
$1.50





Item No: OL1PFALZC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Size | 5934201, 5934202 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.