Item No: OL107IIBW
| Style | Ins style |
|---|---|
| Design | Cross, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | 22843342942 |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.69 through $1.48









































Item No: OL107IIBW
| Style | Ins style |
|---|---|
| Design | Cross, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | 22843342942 |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Style 12 (single pendant), Box chain, Style 31 (single pendant), Style 35 (single pendant), Style 32 (single pendant), Style 33 (single pendant), Style 34 (single pendant), Style 36 (single pendant), Style 37 (single pendant), Style 11 (single pendant), Style 13 (single pendant), Style 14 (single pendant), Style 15 (single pendant), Style 16 (single pendant), Style 17 (single pendant), Style 18 (single pendant), Style 19 (single pendant), Style 20 (single pendant), Style 21 (single pendant), Style 22 (single pendant), Style 23 (single pendant), Style 1 (single pendant), Style 2 (single pendant), Style 3 (single pendant), Style 4 (single pendant), Style 5 (single pendant), Style 6 (single pendant), Style 7 (single pendant), Style 8 (single pendant), Style 9 (single pendant), Style 10 (single pendant), Style 24 (single pendant), Style 25 (single pendant), Style 26 (single pendant), Style 27 (single pendant), Style 28 (single pendant), Style 29 (single pendant), Style 30 (single pendant) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.