Item No: OL1E11GH8
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Nordic Style, Basic, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 13g |

















Reviews
There are no reviews yet.