Item No: OLIWJ8ZK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 45g |
$2.50







Item No: OLIWJ8ZK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 45g |
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Option | 1, Silver Circle Eyelashes, Golden Flowers, Gold Colored Eyelashes |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.