Item No: OL1CRJD62
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Heart Shape, Flower |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
$3.01






Item No: OL1CRJD62
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Heart Shape, Flower |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | ZZS220012B, ZZS220012C, ZZS220012A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.