Item No: OL1Z0BQUY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 7g |
Price range: $0.84 through $1.25













Item No: OL1Z0BQUY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Style | Style 3, Style 2, Style 1, Style 4, Style 5, Style 8, Style 9, Style 7 |
| Option | Style Ten, Style Six |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.