Item No: OL1XN6SL6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 15g |
$2.65





Item No: OL1XN6SL6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | BR028-A, BR028-B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.