Item No: OL1BGO4AC
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
Price range: $2.49 through $3.40







Item No: OL1BGO4AC
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | ER-23, ER-27, ER-24, ER-25 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.