Item No: OLJX0UYU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 11g |
$3.37











Item No: OLJX0UYU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Aventurine, Sunstone, obsidian, Labradorite, Amazonite, Colorful Fluorite, Amethyst, Lapis Lazuli |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.