Item No: OL10M9AHE
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Braid |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Square |
| Material | natural stone |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 15g |
Price range: $1.13 through $1.15










Item No: OL10M9AHE
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Braid |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Square |
| Material | natural stone |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Topaz, Green Aventurine, Redstone, Tiger-shaped stone, Amethyst, White crystal, Colorful Stone |
| Size | Pure Natural |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.