Item No: OL19YH3S9
| Style | Elegant, Glam |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $1.09 through $1.30
















Item No: OL19YH3S9
| Style | Elegant, Glam |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | # 1, # 3, # 4, # 7, # 8, # 5, # 6, # 9, # 12, # 13, # 10, # 11, #2 |
| Size | 0.8x6x3mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.