Item No: OL167SN7E
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
$1.42





Item No: OL167SN7E
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | 01 |
| Color | Rose Gold |
| Option | 02 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.