Item No: OL1MGI06A
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Weight | 2g |
$0.62



Item No: OL1MGI06A
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | 02 White K 7730 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.