Item No: OL17YOEK1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
Price range: $0.82 through $0.87







Item No: OL17YOEK1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | J29 Men's, J7 Light Blue, J6 White and Blue, J8 All White |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.