Item No: OL1T1HLLN
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel, Rhinestone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Rhinestones, Zircon |
| Weight | 1g |
Price range: $0.62 through $3.31


















Item No: OL1T1HLLN
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel, Rhinestone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Rhinestones, Zircon |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | NO 1, NO 7, NO 13, NO 6, NO 8, NO 4, NO 5, NO 9, NO 3, NO 10, NO 11, NO 12, NO 14, NO 2, NO 15 |
| Size | As Shown in the Figure |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.