Item No: OLURNW2F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square, Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 19g |
Price range: $1.00 through $5.10











































Item No: OLURNW2F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square, Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | 1# Bracelet-Silver, 13# Bracelet-Gold., 27# Gold. Bamboo Bracelet, 27# Gold. Bamboo Bracelet., 15# Bracelet-Silver, 18# Bracelet-Gold. Three Layers., 14# Bracelet-Rose Gold., 15# Bracelet-Silver., 23# Bracelet-Silver Pink Diamond, 13# Bracelet-Gold, 22# Bracelet-Silver Pink Diamond, 20# Bracelet-Gold, 21# Bracelet-Silver Green Diamond, 25# Bracelet-Green, 26# Bracelet-Green, 23# Bracelet-Silver Pink Diamond., 24# Bracelet-Silver Green Diamond, 22# Bracelet-Silver Pink Diamond., 20# Bracelet-Gold., 21# Bracelet-Silver Green Diamond., 25# Bracelet-Green., 26# Bracelet-Green., 24# Bracelet-Silver Green Diamond., 12# Bracelet-Gold (Real Gold Plating), 7# Bracelet-Gold (Real Gold Plating), 4# Bracelet-Gold (Real Gold Plating), 5# Bracelet-Gold (Real Gold Plating), 12# Bracelet-Gold (Real Gold Plating)., 7# Bracelet-Gold (Real Gold Plating)., 2# Bracelet-Gold, 3# Bracelet-Silver, 1# Bracelet-Silver., 4# Bracelet-Gold (Real Gold Plating)., 19# Bracelet-Gold (3-Piece Set), 2# Bracelet-Gold., 19# Bracelet-Gold (3-Piece Set)., 6# Bracelet-Gold (Real Gold Plating), 6# Bracelet-Gold (Real Gold Plating). |
| Style | 14# Bracelet-Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.