Item No: OL1NXTV20
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $0.30 through $1.39





































































Item No: OL1NXTV20
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Model | J882 Gold, J1059 Color, J1000 Silver, J1011 Gold B, J885 Silver, J939 Silver-Zircon Fishtail Ring, J1011 Gold a, J1071 Gold, J815 Silver, J802 Gold, C006 Gold, J943 Silver A, J609 Gold, J872 Gold, J998 Silver, J927 Silver B, J927 Silver A, J1083 Silver, J875 Silver, J917 Silver, J919 Silver, J927 Silver C, J798 Silver, J994 Gold, J1070 Gold a, J1073 Gold, J363 Gold, J874 Silver, J981 Silver, J1004 Silver B, J1060 Brown C, J884 Gold, J845 Silver, J1072 Silver, J864 Gold, J121 Gold, J469 Gold, J1060 Brown a, J984 Silver |
| Option | J938 Gold ~ Single Pearl, J1001 Silver ~ Rhinestone Butterfly Style, J937 Silver ~ Multi-Layer Pearl Ring, J924 Silver a ~ Silver Pearl Ring, J942 Silver B ~ Pearl, J976 Silver ~ Rhinestone Snake Ring, J916 Silver ~ Sunglasses Ring, J911 Silver (above), J942 Silver a ~ Butterfly, J888 Silver~Sparkling Diamond Snake Ring, J908 Silver ~ Three-Piece Set, J956 Silver A~Lace Ring, J956 Silver B~ Lace Love Heart Ring, J793 Gold~Coin Ring, J894 Silver (below Double Layer), J970 Silver ~ Silver Snake Ring, J970 Gold ~ Golden Snake Ring, J877 Silver (Blue Beads), J895 Silver (Love Top), J850 Silver~Cat's Eye Double Layer Open Ring, J409 Gold~Zirconia Thick Chain Ring, J928 Silver ~ Diamond in the Debris Blue Butterfly Ring, J582 Gold~Black Camellia Ring, J968 Gold ~ Two-Piece Set |
| Style | Asterism Open Ring ~ J871, Pink Loving Heart Zircon ~ J909, Camellia Pearl ~ J905 |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.