Item No: OL16J39NT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Epoxy |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 4g |
$0.85











Item No: OL16J39NT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Epoxy |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | KN25700-Z, KN25706-Z, KN25699-Z, Kn25701, KN25702-Z, KN25705-Z, KN25704-Z, KN25703-Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.