Item No: OL83T0JT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | G23 Titanium, Zircon |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Earrings |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $2.85 through $4.89
























Item No: OL83T0JT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | G23 Titanium, Zircon |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Earrings |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Top Inlay, Top Inlay-Steel Color, Top Inlay-Gold, Top Inlay-Black |
| Size | 1.2x8MM, 1.2x6MM, 1.2x10MM, 0.8x6mm, 0.8x8mm, 0.8x10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.