Item No: OLU1FJHG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 8g |
$0.79









Item No: OLU1FJHG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 08kc Gold Dark Green 11936, 09kc Gold Blue 12023, 03kc Gold Purple 1955, 04kc Gold Wine Red 4441, 05kc Gold Green 4443, 06kc Jinbao Blue 4444 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.