Item No: OL1GS20LK
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Lawn |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 15g |































Reviews
There are no reviews yet.