Item No: OLND2Y7L
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Animal/Zodiac |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $1.16 through $1.54






Item No: OLND2Y7L
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Animal/Zodiac |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Simple Cross, Simple Moon, Love Clip Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.