Item No: OL1J2OJ9Z
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Cloth |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Hair Accessories Type | Hair Tie |
| Weight | 12g |
$0.51



Item No: OL1J2OJ9Z
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Cloth |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Hair Accessories Type | Hair Tie |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Model | A05-01-15 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.