Item No: OL1IT2H65
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
$0.59





Item No: OL1IT2H65
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 01 Light KC Gold 3991, 02 White K3990 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.