Item No: OL1AUGEA2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Sun, Mountain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $1.21 through $1.70





























Item No: OL1AUGEA2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Sun, Mountain |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Water Bottle-Gold N280a, Water Bottle-Platinum, Round-Gold N280a, Mountains-Platinum, Square-Gold N280a, Square-Platinum, Round-Platinum, Water Drop-Gold N280a, Water Drop-Platinum, Mountains-Gold N280a, Heart Shape-Gold N280a, Heart Shape-Platinum, 3126-Golden, 3127-Golden, 3128-Golden, 3129-Golden, 3130-Golden, 3192-Golden, Sun-Gold N280a, Sun-Platinum |
| Style | 3126-White, 3127-White, 3128-White, 3129-White, 3130-White, 3192-White |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.