Item No: OLLWS92W
| Color | Rose Red |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $1.99 through $2.73









Item No: OLLWS92W
| Color | Rose Red |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | X734-1/Peanut, X734-6/Crown, X734-7/Water Drop, X734-9/Abacus, X734-8/Fishtail, X734-4/Lock |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.