Item No: OL1JVFCX2
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Layered, Plating |
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Multicolor |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 20g |























Reviews
There are no reviews yet.