Item No: OLX9RZK8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Size | circumference |
| Adjustable opening | 5.45 |
$1.17





Item No: OLX9RZK8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Size | circumference |
| Adjustable opening | 5.45 |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Cartoon, Ellipse |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.